Już po raz dwudziesty czwarty w swojej historii, w dn. 12-13.IV.2018 r., odbędzie się kolejna edycja Sympozjum Technicznego PLASTECH. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, po kilku latach obecności w Mszczonowie,  będzie gościć w Centrum Konferencyjnym FOLWARK Łochów. Dzięki zaproszeniu do uczestnictwa w wydarzeniu jako partner, będziemy mogli wymienić się wiedzą z przedstawicielami czołowych firm zajmującymi się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

 

W opinii Organizatorów tegoroczna edycja będzie nie tylko doskonałą okazją do wysłuchania wystąpień i prezentacji wpisujących się w nurt przewodni Sympozjum („Od pomysłu do przemysłu – projektowanie i rozwój konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych” – przyp. red.) ale także doskonałą okazją do merytorycznej dyskusji z renomowanym gronem przedstawicieli czołowych firm z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce. Wydarzeniu partnerować będą: WADIM Plast (Mecenas Sympozjum), Grupa AZOTY (Partner Strategiczny) oraz jako Partnerzy Sympozjum ( CAMdivision, MMANUFAKTURA, POLIMARKY, SIEROSŁAWSKI Group, SIRMAX PolskaSTAUBLI, WITTMANN BATTENFELD Polska i platforma zintegrowanych e-usług dla branży tworzyw WWW.GENPLAST.PL.

„Chcemy by w dalszym ciągu to spotkanie swoim charakterem i formułą było nieco inne od dotychczasowych”– mówi Jacek Szczerba, współwłaściciel Serwisu WWW.TWORZYWA.PL, będącego organizatorem wydarzenia. Ma być ono nie tylko jednym z najistotniejszych spotkań branży przetwórców i kadry inżynierskiej oraz platformą do wspólnej dyskusji nad rozwojem techniki i poziomem oferowanych rozwiązań, ale także posiadać szereg nowych i specjalnie przygotowanych na tą okazję propozycji dla naszych Gości związanych z programem Sympozjum i jego przebiegiem.

Dodatkowo omawiane przez nich zagadnienia będą oparte na wieloletnich  doświadczeniach i funkcjonowaniu w branży stanowiąc bezcenny zbiór praktycznej wiedzy, własnych uwag i obserwacji. To jeden z naszych pomysłów na rozwijanie formuły naszych spotkań służących jednocześnie budowaniu coraz szerszej platformy do wspólnej wymiany doświadczeń zawodowych.

Zapraszamy do uczestnictwa w Sympozjum, będzie to doskonała okazja na poszerzenie horyzontów związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych oraz do spotkania przedstawicieli firmy MManufaktura :).

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową wydarzenia http://plastech.tworzywa.pl/.

 

Już wkrótce przedstawimy Wam zapowiedź prezentacji tematycznej przygotowanej specjalnie na potrzeby PLASTECH 2018.