O nas

MManufaktura to biuro konstrukcyjne oferujące wielopoziomowe wsparcie techniczne. Szeroka oferta w połączeniu z nowoczesnym sprzętem otwierają przed naszymi klientami nowy wymiar świadczonych usług.

Projektowanie CAD jeszcze nigdy nie było tak szybkie

Od 2011 roku dostarczamy funkcjonalne prototypy, narzędzia i komponenty. Planujemy, projektujemy i wdrażamy. Nad każdym projektem wykonywanym przez biuro konstrukcyjne MManufaktura czuwają wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Do każdego klienta podchodzimy w sposób profesjonalny i indywidualny. Świadczymy usługi zgodne z nowoczesnymi standardami i zdobyczami techniki.

W kilka tygodni zaprojektujemy i zbudujemy funkcjonalny prototyp. Dostarczymy pełne dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi oraz wizualizacje 3D. Oferujemy profesjonalną usługę inżynierii wstecznej i przeprowadzania symulacji. W swojej ofercie posiadamy również druk i skanowanie 3D dopełniające bogatą ofertę biura MManufaktura.

Wybierz sprawdzone biuro konstrukcyjne – od konceptualizacji do gotowego produktu w zaledwie kilka tygodni

Wychodząc naprzeciw wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku technologicznego, nasi specjaliści dojeżdżają do klientów na terenie całej Polski. Świadczymy usługi outsourcingu ekspertów oraz urządzeń, dzięki czemu jesteśmy elastyczni i dostosowani do wymagań każdego naszych klientów.

Profesjonalizm, zaangażowanie i mobilność fundamentami biura konstrukcyjnego MManufaktura

Pracujemy wyłącznie na najlepszych urządzeniach, materiałach i oprogramowaniu, spełniających najwyższe standardy jakościowe. Bogate doświadczenie połączone z fachową wiedzą umożliwiają nam świadczyć profesjonalne usługi terminowo i rzetelnie. MManufaktura to sprawdzony partner w biznesie.

Masz pytania lub chcesz zamówić nasze usługi?
Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Z przyjemnością rozwiejemy wątpliwości, odpowiemy na pytania oraz dokonamy wstępnej wyceny projektu.
Zapraszamy do kontaktu!

WordPress Theme built by Shufflehound. Wszelkie prawa zastrzeżone.
MManufaktura 2011-2018